belka topleft belka topbg belka topright
belka leftbg Menu główne
belka hori
belka rightbg
belka leftbg
· e-mail
belka rightbg
belka bottomleft belka bottombg belka bottom right

belka topleft belka topbg belka topright
belka leftbg Witaj
belka hori
belka rightbg
belka leftbg
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
belka rightbg
belka bottomleft belka bottombg belka bottom right

belka topleft belka topbg belka topright
belka leftbg

Kursy budowlane

belka hori
belka rightbg
belka leftbg
Kursy budowlane są skierowane do osób, które chciałyby podnieść swoje kwalifikacje, zdobyć nowy zawód lub udokumentować umiejętności i wiedzę z zakresu budownictwa. Obejmują one bardzo szeroki zakres informacji, w zależności od wybranego zawodu. Kursy budowlane są przeprowadzane przez specjalistów, którzy wiedzą, w jaki sposób przygotować kursantów do egzaminów praktycznych i teoretycznych. W trakcie szkolenia są poruszane informacje z zakresu BHP, a także podstawowe kwestie związane z odpowiednim wykonywaniem zawodu.

Po zakończeniu kursu budowlanego istnieje opcja skorzystania ze stażu, który jest doskonałym startem w danej branży. Nasi szkoleniowcy chętnie odpowiadają na pytania kursantów, zarówno te dotyczące aktualnych przepisów, jak i najpopularniejszych metod pracy. Opieramy się na egzaminach z poprzednich lat. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku kursanci mogą otrzymać specjalne książeczki z zaświadczeniem o zdobyciu kwalifikacji.

Dostępne terminy kursów budowlanych

Informacje o dokładnych terminach kursów publikujemy na naszej stronie internetowej. Warto obserwować oferowane przez nas wiadomości na bieżąco. Obecnie oferujemy możliwość skorzystania z kursów budowlanych z kilku różnych zawodów, powiązanych bezpośrednio z budownictwem i pracami wykończeniowymi.

Wszystkie szkolenia składają się z części teoretycznej i praktycznej nauki zawodu. Pozwala to na przygotowanie kursantów zarówno do egzaminu, jak i pracy na terenie budowy. Udostępniamy uczestnikom szkolenia profesjonalny sprzęt i obszar, na którym mogą oni ćwiczyć swoje umiejętności.

Zapraszamy na następujące szkolenia:

 • Technolog robót wykończeniowych


 • Stolarz meblowy

 • Murarz-tynkarz

 • Betoniarz-zbrojarz

 • Monter stolarki okiennej

 • Elektryk z uprawnieniami SEP do 1 kV

 • Monter instalacji sanitarnej i gazowej z uprawnieniami SEP

 • Brukarz


Uczestnicy szkoleń otrzymują:

 • zaświadczenie ukończenia szkolenia na drukach MEN,

 • certyfikat ukończenia szkolenia na papierze firmowym,

 • zaświadczenie ukończenia szkolenia BHP (zaświadczenie to ważne jest przez okres 3 lat)


Istnieje możliwość zdawania egzaminu czeladniczego lub mistrzowskiego w powyższych zawodach. Współpracujemy z Zachodniopomorską Izbą Rzemieślniczą.

Szkolenia są realizowane przez trenerów z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu własnych działalności gospodarczych oraz szkoleniu osób dorosłych. Szczegóły dotyczące terminu oraz miejsca, w którym odbywają się szkolenia, podajemy przed rozpoczęciem kursu. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane zdobyciem dokładnych informacji o przebiegu i zakresie oferowanych szkoleń.
belka rightbg
belka bottom left belka bottombg belka bottom right

 
 
Czas generowania: 0.0523 sek., 0.0051 z tego dla zapytań. Użycie pamięci: 2,245KB

Jagiellońska 82/1, 70-437 Szczecin

tel: 91 434 77 27

e-mail biuro@gielar.pl