Wiadomość: AKTUALNOŚCI!!!BEZPŁATNE SZKOLENIA!!!

Oferujemy bezpłatne szkolenia zawodowe oraz możliwość podjęcia płatnego stażu zawodowego dla osób w wieku 18-29 lat mieszkających na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i lubuskiego.

Zapraszamy osoby młode, nieuczące się, nieaktywne zawodowo, zamieszkujące na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i lubuskiego, do udziału w bezpłatnych szkoleniach zawodowych. Za udział w szkoleniu wypłacane jest stypendium szkoleniowe. Osoby chętne będą mogły skorzystać z trzymiesięcznego stażu zawodowego.

Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu: tel. 884 85 82 85, 884 377 311

ZAPRASZAMY!!!


Do kogo skierowane są bezpłatne kursy?

Bezpłatne kursy oferowane przez nasz ośrodek szkoleniowy pozwalają na zdobycie niezbędnych umiejętności i wiedzy pod okiem specjalistów. Profesjonalni wykładowcy czuwają nad tym, by przekazać kursantom wiedzę pozwalającą na zdanie egzaminów państwowych i zdobycie odpowiedzialnych kwalifikacji zawodowych. Dla młodych ludzi jest to szansa na rozpoczęcie swojej kariery, zwłaszcza gdy ukończyli oni szkoły średnie ogólne, bez wyuczenia konkretnego zawodu. Wzięcie udziału w bezpłatnych kursach może być doskonałym startem w dorosłość.

Oferujemy szeroki wybór zawodów, dlatego każdy kursant może wybrać odpowiednią pozycję z przedstawionej listy. Są to propozycje skierowane zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Przeprowadzamy m.in. kursy budowlane, niezbędne w sytuacji, gdy dana osoba planuje zatrudnić się w firmie z tej branży. Kwalifikacje zawodowe pozyskane w trakcie naszych szkoleń dla niektórych kursantów są również doskonałą motywacją, by rozpocząć przygodę z własnym biznesem. Pomagamy także znaleźć staż, dzięki czemu możliwe jest rozpoczęcie szybkiej praktyki w jednej z wielu lokalnych firm.

W trakcie kursów dbamy o odpowiednie przekazanie wiedzy, by kursanci mogli uzyskać jak najwyższe wyniki na egzaminach zawodowych. Są to m.in. testy państwowe, których zdanie warunkuje, czy dana osoba będzie mogła pracować w danej branży ze stosownymi uprawnieniami i potwierdzeniem posiadanej wiedzy oraz umiejętności.

TERMINY ROZPOCZĘCIA KURSÓW PEŁNOPŁATNYCH:


19.03.2021 – GLAZURNIK

20.03.2021 – SZKOLENIE PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU KWALIFIKACYJNEGO NA UPRAWNIENIA ELEKTROENERGETYCZNE – WSZYSTKIE GRUPY

WKRÓTCE:


KUCHARZ

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ, CHOREJ I NIEPEŁNOSPRAWNEJ

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO – BIUROWY

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ

BEZPIECZNE USUWANIE AZBESTU

STOLARZ MEBLOWY

MONTER RUSZTOWAŃ

FLORYSTA-BUKIECIARZ

BETONIARZ-ZBROJARZ

OPERATOR MASZYN ZIEMNYCH – KOPARKI, KOPARKO-ŁADOWARKI, ŁADOWARKI

OPERATOR PIŁ MECHANICZNYCH DO ŚCINKI DRZEW

MONTER RUSZTOWAŃ

OPERATOR MASZYN DO PRAC ZIEMNYCH – ZAGĘSZCZARKI, UBIJAKI WIBRACYJNE

BRUKARZ

MANICURE I KOSMETYKA PAZNOKCI

OBSŁUGA KOMPUTERA OD PODSTAW

SPRZEDAWCA


ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W SZKOLENIACH

GWARANTUJEMY:

- PROFESJONALNĄ KADRĘ WYKŁADOWCÓW

- ZAJĘCIA W MAŁYCH GRUPACH

- MIŁĄ ATMOSFERĘ W TRAKCIE ZAJĘĆ

- INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KURSANTÓW

- ZAŚWIADCZENIA UKOŃCZENIA KURSÓW ORAZ UPRAWNIANIA, JEŻELI SĄ WYMAGANE

- MATERIAŁY SZKOLENIOWE I DYDAKTYCZNE

- NARZĘDZIA I MATERIAŁY NIEZBĘDNE DO PRZEBIEGU SZKOLENIA

- UBEZPIECZENIE OD NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓWCENTRUM SZKOLENIOWE OFERUJE TAKŻE WSPÓŁPRACĘ W ZAKRESIE WYNAJMU SAL SZKOLENIOWYCH ORAZ CATERINGU!!!Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 884 85 82 85 lub przesłanie zgłoszenia na adres mailowy: biuro@gielar.pl
Czas generowania: 0.1080 sek., 0.0072 z tego dla zapytań. Użycie pamięci: 2,093KB

Jagiellońska 82/1, 70-437 Szczecin

tel: 91 434 77 27

e-mail biuro@gielar.pl